EN|CZ

Marshall Goldsmith v Praze

21. a 22. 4. 2021

Program (oba dny): 15:30-18:30 SEČ

KOUPIT VSTUPENKY
Marshall Goldsmith
JEDINÝ DVOJNÁSOBNÝ DRŽITEL OCENĚNÍ "SVĚTOVÝ LÍDR KOUČOVÁNÍ Č.1" ORGANIZACE THINKERS50

KLÍČOVÉ BODY PROGRAMU

 • V tomto rychle probíhajícím interaktivním workshopu Dr. Goldsmith naváže na dosavadní práci, kterou popisuje ve své knize What Got You Here Won’t Get You There.
 • Podělí se o jedinečné výzvy, kterým čelí úspěšní lídři, a ukáže, jak v oblasti koučování využít metodu „čemu dát stopku“ (what to stop).
 • Účastníci se seznámí s konkrétní praxí a budou připraveni využívat „feedforward“, což je pozitivní proces učení, který byl úspěšně implementován po celém světě. Poté se Marshall podělí o podstatu své osvědčené metodologie pro vedení zúčastněných stran (Stakeholder Centered Leadership).
 • Účastníci se naučí, jak se rozvíjet jako lídři, koučovat své lidi a budovat týmy - pomocí procesu podpořeného výzkumem, který zahrnuje více než 86 000 respondentů.
 • Následující část bude věnována otázkám „Proč neděláme to, co víme, že bychom měli dělat?“ a „Jak to můžeme začít dělat?“. Dr. Goldsmith naváže na dosavadní práci, kterou popisuje ve své knize Triggers.
 • Ukáže, jak naše prostředí ovlivňuje naše chování, a představí nástroje, které pomohou účastníkům získat větší kontrolu nad svými životy.
 • Každý si vyzkouší, jak v praxi funguje osvědčený model The Wheel of Change, a naučí se, jak lze tento model aplikovat v plánování životů, koučování lidí a dokonce i v analýze organizací.
 • Podělí se o úžasnou práci svého přítele, spoluautora a kolegy Alana Mulally, držitele amerického ocenění CEO roku a třetího nejlepšího lídra podle časopisu Fortune, který vedl dva z nejúspěšnějších korporátních přerodů minulého století.
 • Na závěr Marshall ukáže, jak každodenní otázky a zejména aktivní otázky mohou být využity ke zvýšení efektivity jednotlivce i k posílení angažovanosti zaměstnanců.

MARSHALL: V ČÍSLECH

 • Marshall Goldsmith je nejvlivnějším světovým lídrem koučování podle organizace Thinkers50
 • Marshall Goldsmith byl oceněn organizacemi Thinkers50, Fast Company, INC Magazine a Global Gurus jako přední světový kouč top manažerů
 • Triggers, nejnovější kniha Marshalla Goldsmithe, byla uvedena jako bestseller č.1 v magazínech New York Times a Wall Street Journal

POZNEJTE MARSHALLA

Více se dozvíte na www.marshallgoldsmith.com

CO LIDÉ ŘÍKAJÍ O MARSHALLU GOLDSMITHOVI

 • Nikdo jiný na světě nedokázal tolik co Marshall v pomáhání lidem stát se tím, kým chtějí být. Je špičkovým lídrem v oblasti koučování top manažerů, protože řídí nový způsob myšlení o vnitřní motivaci. Důležitost sebevědomí, angažovanosti a pozitivní změny chování je nejlépe zachycena v knize Triggers. Pomůže rozsvítit mnoho životů!
  Fred Hassan, generální ředitel, Warburg Pincus, bývalý generální ředitel, Pharmacy and Schering Plough, předseda, Bausch & Lomb
 • Nemůžete učit starého psa nové triky... bez pomoci Marshalla Goldsmithe. Díky jeho koučování můžete změnit své staré chování a vytvořit nové výsledky.
  Deanna Mulligan, generální ředitelka, Guardian Life, uvedena ve Fortune 50 nejmocnějších žen v podnikání
 • Byli jsme velmi úspěšný tým, který posunul svůj výkon o úroveň výš. S pomocí Marshalla jsme identifikovali naše dvě oblasti a dali se do práce. Využili jsme pomoc a podporu všech, překročili vlastní očekávání ohledně možného zlepšení a ještě jsme se skvěle bavili! Odhodlání týmu k neustálému zlepšování v kombinaci s osvědčeným Marshallovým procesem bylo jako ZÁZRAK!
  Alan Mulally, bývalý prezident a generální ředitel společnosti Ford Motor Company
 • Už několik let mám to štěstí spolupracovat s Marshallem, který mi v mnohém pomohl. Kniha Triggers představuje přirozený vývoj v Marshallově tvorbě a řada v ní obsažených nápadů již pomohla nejen mně, ale i mnoha dalším z jeho klientů. Stejně jako u všech jeho knih vím, že Marshallův soustředěný, praktický a bystrý přístup je užitečnou inspirací nejen v otázce vedení lidí, ale také v osobním životě!
  Jim Yong Kim, dvanáctý prezident Světové banky
 • Marshallovo koučování vyzývá lídry, aby se neúnavně soustředili na své chování. Chování vůdce i týmu se stalo základem pro skvělé výsledky a neustálé zlepšování. A stane se i klíčem k úspěchu propojených, globálních, na znalostech založených firem budoucnosti.
  Aicha Evans, viceprezidentka a generální ředitelka společnosti Intel, oceněná v první desítce příští generace ženských vůdkyň podle Fortune

VSTUPENKY

KOUPIT

12 900 Kč bez DPH

15 609 Kč vč. DPH
506 EUR bez DPH
612 EUR vč. DPH

Registrace

BUYERS INFO

First Name:
 
Last Name:
 
Job Level:
Industry:
E-mail:
   
Country:
Discount code:
 
 

ORGANIZOVÁNO

David Vrba
YPO
Eva Benešová
Principal Coaching

ORGANIZÁTOŘI

PARTNEŘI